Logowanie

WorkTrip.pl

Menu główne

Przedstawiciel Handlowy

banner
Dodaj firmę

  Oferta pracy wróć do listy ofert

Data wystawienia: 22.02.2013

Województwo: Warmińsko-mazurskie

Data ukończenia: 31.12.2013

Miejscowość: Lidzbark

Wymagania:

Wymagania i kompetencje zawodowe: * umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji, * bardzo dobra znajomość produktu i branży, * dyspozycyjność, * prawo jazdy. Wymagania osobowościowe: * konsekwencja w dążeniu do realizacji celów, * bardzo dobre zdolności interpersonalne, * wysoka komunikatywność, * inicjatywa i przedsiębiorczość, * zdolności negocjacyjne i perswazyjne, * zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, * sumienność, * dobra organizacja pracy.

Opis stanowiska:

Szanowni Państwo Mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w sprzedaży pakietów usług turystycznych, konferencyjnych oraz zdrowotnych oferowanych przez Hotel Welski. Proponujemy Państwu zawarcie umowy agencyjnej lub partnerskiej, która otworzy dostęp do wszystkich oferowanych przez nas usług. Zróżnicowanie naszej oferty - od obiektu typowo rodzinnego poprzez pobyty zdrowotne do obsługi szkoleń i konferencji, daje możliwość zadowolenia klienta o różnych wymaganiach. Dodatkowych informacji udzielą pracownicy Centrum konferencyjno - hotelowego. Recepcja: tel. 23 696-30-13fax. 23 654-11-17e-mail: info@welski.plCENTRUM KONFERENCYJNO-HOTELOWE HOTEL WELSKICibórz 1C13-230 Lidzbark

Na podanego poniżej e-maila wyślij CV oraz list motywacyjny, w temacie wpisz tytuł oferty pracy. info@welski.pl Pamiętaj aby do ogłoszenia dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.”