Logowanie

WorkTrip.pl

Menu główne

Pomoc

  Pytania pomocnicze  

  Odpowiedzi  

1. WorkTrip.pl !

WorkTrip.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby branży hotelowej w zakresie dotarcia do klienta biznesowego. WorkTrip.pl nie jest kolejną wyszukiwarką obiektów hotelowych – jest narzędziem pozwalającym w łatwy sposób odnaleźć miejsce organizacji konferencji oraz zamówić dodatkowe atrakcje około konferencyjne (paintball, kulig, …). Serwis przeznaczony jest dla pracowników działu HR , działu marketingu oraz kadry zarządczej firm. Nasi klienci otrzymują pełną ofertę bazy noclegowej wraz z ofertą powiązanych firm świadczących usługi około konferencyjne. Klient generując zapytanie ofertowe kontaktuje się jedynie z hotelem a cały proces od oferty do umowy o organizację konferencji przebiega on-line. Dla osób decyzyjnych generowane są dokumenty PDF pozwalające na analityczne porównanie wszystkich otrzymanych ofert. Na życzenie generowany jest także katalog obiektów hotelowych. WorkTrip.pl to także kompleksowe narzędzie analizy rynku organizacji konferencji. Bogata gama statystyk generowanych na podstawie zapytań w systemie oraz ich realizacji. Analizy pokazują tendencje rynkowe , najczęściej wybierane atrakcje i usługi oraz jakie regiony są preferowane przez klientów.

2. Twój Hotel w WorkTrip.pl !

W serwisie WorkTrip.pl dajemy możliwość prezentacji Twojego Hotelu. Każdy obiekt posiada swoją indywidualną stronę opisującą hotel oraz zaplecze konferencyjne (sale, wyposażenie, …). Przypisane standardowe ceny pozwalają na ekspresowe tworzenie ofert on-line, które możesz negocjować z klientami w formie bezpośredniej komunikacji w serwisie. Galeria zdjęć pokoi oraz sal pozwala na szerszą prezentację Twojego obiektu. Hotel zostaje automatycznie dołączony do katalogu obiektów konferencyjnych – katalog jest generowany na żądanie klienta i aktualizowany automatycznie po wprowadzeniu przez Ciebie zmian – zawsze aktualna oferta 

3. Dlaczego warto zarejestrować Hotel ?

WorkTrip.pl gromadzi dane o hotelach oferujących sale konferencyjne oraz ich oferty usług około konferencyjnych. Obecność w bazie WorkTrip.pl pozwala dotrzeć do szerokiego grona klientów biznesowych zainteresowanych organizacją konferencji, wyjazdów integracyjnych, targów. Możliwość dołączenia do oferty hotelu usług oferowanych przez firmy trzecie oraz ich promowanie przez hotel wzbogaca ofertę i pozwala na elastyczne budowanie relacji z klientami. Większość operacji związanych z wyceną oferty odbywa się on-line oraz może być analizowane i rabatowane w trybie natychmiastowym.

4. Korzyści dla firm usługowych !

Firmy usługowe (atrakcje około konferencyjne) dostają możliwość podpięcia swoich usług świadczonych dla hotelu co wpływa korzystnie na ilość zapytań oświadczenie tych usług. Uczestnictwo w WorkTrip.pl to możliwość dotarcia do większej liczby hoteli zaraz po zarejestrowaniu – informacja o nowych usługach jest wysyłana do hoteli w regionie (hotel sam decyduje czy dołączyć nową usługę do swojej oferty).

5. Firmy Event'owe !

Firmy event’owe w dalszym ciągu mają możliwość współpracy z klientami i hotelami ponieważ możliwa jest współpraca na poziomie wyboru obiektu hotelowego oraz atrakcji przy jednoczesnym zleceniu organizacji konferencji firmie pośredniczącej. 

6. Zapytania ofertowe !

To główny atut serwisu – narzędzie dla klientów (firmy, działy HR, marketing). Generowanie zapytań ofertowych jest intuicyjne i proste – poprze określenie parametrów Twojej konferencji (lokalizacja liczba osób, czas) oraz wymaganych atrakcji otrzymujesz zestawienie hoteli spełniających podane wymagania wraz z wstępną kalkulacją. Sam decydujesz, do których hoteli wysyłasz zapytanie – w odpowiedzi otrzymujesz spersonalizowaną ofertę, którą negocjujesz on-line. Po zakończeniu przyjmowania ofert można wygenerować zestawienia pojedynczych propozycji oraz zbiorcze porównanie wszystkich ofert – ułatwi to podjęcie decyzji o miejscu organizacji konferencji. 

7. Statystyki WorkTrip.pl !

Statystyki serwisu to część portalu przeznaczona dla managerów hoteli – pozwalają na bieżące monitorowanie rynku konferencji pokazując aktywność klientów(ilość zapytań), zamawiane atrakcje ( trendy w usługach) oraz wiele generowanych na żądanie użytkownika zestawień analitycznych.
Okresowe raporty przygotowywane przez WorkTrip.pl pozwolą spojrzeć globalnie na rynek w ujęciu regionalnym, kategorii hoteli lub przedziału cenowego. Na życzenie klienta WorkTrip.pl przygotowuje spersonalizowane statystyki i analizy w kształcie odpowiednio dobranym dla potrzeb zleceniającej firmy.

8. Katalog WorkTrip.pl !

Hotele co roku wydają część środków marketingowych na publikacje swojej oferty w wydawanych w formie drukowanej katalogów obiektów konferencyjnych. Swoją ofertę musisz zgłosić odpowiednio wcześniej tak aby można było ją zredagować i oddać do druku. Często informacje o Twoim hotelu są nieaktualne już w momencie ich ukazania się w corocznym katalogu – informacja o nowo otwartym SPA w Hotelu będzie dostępna dopiero w kolejnym wydaniu. Katalog WorkTrip.pl daje użytkownikowi dostęp do tworzenia „własnego” – generowanego na życzenie katalogu interesujących go obiektów z aktualną ofertą (uwzględniającą promocje w danym momencie). 

Aktualności

Gout de France

Restauracja Kameralna

Świętuj z Nami podczas największego na świecie wydarzenia fr…

Szaleństwo na Białym Puchu – pobyt rodzinny

Rezydencja Apollo

- 7 noclegów w komfortowym pokoju z łazienką- codzienne śn…

Tropikalna Zima w Rezydencji Apollo

Rezydencja Apollo

- 5 noclegów w komfortowym pokoju z łazienką- codzienne śn…

wszystkie wpisy »

  Na blogu  

NIE ZWLEKAJ – ZYSKAJ 6 miesięcy Pakietu PREMIUM – GRATIS!!!

Marzec 4, 2013 00:43

Rejestrując Profil w serwisie WorkTrip.pl otrzymują Państwo 6-miesięczny, bezpłatny d…